Rebekah szobája



 

Megosztás
 

 Rebekah szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Rebekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah szobája   Rebekah szobája Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2014 9:31 pm



Klaus & Rebekah
I loved you throuhg everything and you don't even care
Borongós esőfelhők gyülekeztek az éjjeli égbolton, gyenge, halvány köd fedte a várost, de még így is tisztán lehetett látni a gyér világítású utcai lámpák fényében körkörösen táncoló rovarokat, illetve csak azokat a túlélőket, akik bírják a hűvösebb időt. Mindkét vállamon, és karom hajlatában nehéz csomagokat hordok, melyek az újonnan vásárolt, lélegzetelállító ruhadarabjaimat tartalmazzák. Csizmám sarka kopog a betonon, s minden léptemkor egyre több kis, sötét pötty jelenik meg az aszfalton. Itt-ott kis eső cseppek esnek az égből, lehűtve a levegőt. Sietősebbre veszem az iramot, mert nem áll szándékomban nagyon megázni, de a cseppek megelőznek és néhány másodperc alatt váltott a szemerkélő zivatar erős viharrá. Egy előttem lévő fa ritka lombján végig suhant a szél, és hangos dörgés tette még komorabbá az éjszaka hangulatát.
 Őszintén szólva, mindig is imádtam az esőt. Olyan emberi és olyan hangulatos, melyért gyermekkoromban oda voltam. Szerettem nézni, ahogy lepattannak a földre és, ahogyan pocsolyák keletkeznek az összegyűlt esővízből, mintha egy csoportot alkotnának. De a legkedvesebb számomra mindig is a szivárvány volt, ami a nyári és tavaszi időkben követte az esőt.
Nem tagadom, manapság is csodásnak tartom ezt a természeti jelenséget, de jelen pillanatban nem igazán tudom élvezni, mert mégis ki élvezi, hogy eláznak az új ruhái? Lehet, hogy talán túl sokat törődöm a ruhákkal, de nagyon ideges lennék, ha valami baja lenne a drága felsőmnek. Igaz, nem mintha fizettem volna érte akármennyit is, de attól még drága.
Szerencsémre hamar visszaérkezek az otthonunkba, a gyors lépéseimnek, illetve a vámpír képességemnek köszönhetően. Még egy utolsó nagy levegőt veszek, hogy utoljára érezzem az eső illatát, azt a tömény fülledt illatot, mely elhagyja a tüdőmet, amint belépek az ajtón és magamra zárom azt. Nem pakolok le, azonnal a szobám felé veszem az irányt. Fellépkedem a lépcső minden egyes fokán, kezemet a korláton végig húzom, miközben a másikkal még mindig szatyraimat cipelem. Mikor megérkezem az ajtó elé, gyorsan a kilincshez nyúlok, majd kinyitom azt. Nyugodtan átlépem a küszöböt, azonban mikor a következő lépést tenném, megállok. Minden lecsúszik a karomról, a földre esik, az arcomon pedig döbbenet ül ki, amit azonnal le is törlök, hiszen készültem rá. Tudtam, hogy nem kerülhetjük egymást sokáig. Tudtam, hogy egyszer úgyis találkozni a fogunk az eset után és azt is tudtam, hogy nem egy vidám családi beszélgetés lesz. De most, egyáltalán nem számítottam a bátyámra. Az pedig, hogy idefent várt, bezárkózva a saját szobámba kitudja mióta, nyugtalanná tesz.
- Nik… - töröm meg a csendet. Mélyen belemélyesztem a tekintetem az övébe és próbálom megfejteni a gondolatait. Próbálom kitalálni, hogy az a csodás kisfiú, akit régen a példaképemnek tartottam, hogyan lett az, akitől tartanom kell. Hogyan lett a bátyámból, akivel együtt töltöttem egy évezredet, hogyan lett az ellenségem.
Mondanám neki, hogy örülök, hogy itt van, mert legalább megmutathatom neki mit vettem magamnak, valamint a Hope-nak vett kicsi, csinos szoknyát, de nem teszem. Hogy mióta, nem tudom, de egy ideje eltávolodtunk egymástól. Bár, azt tudom, hogy a szerinte ’főbűnöm’, a Hope ügy volt…
- Ha azért jöttél, hogy bocsánatot kérjek, csalódni fogsz, mert nem fogok. Nem tagadom, sajnálom, hogy így alakult, de még mindig úgy gondolom, hogy helyesen tettem, amit tettem. – Mikor először megkaptam a levelet a hibrid lánytól, el akartam mondani a bátyámnak. Haza akartam hozni őket, onnan, ahová elszöktek. De rájöttem, hogy lehet, hogy ott biztonságosabb az unokahúgomnak. Talán ott normális kislányként nőhetne fel...

words: secret | note: To my Brother <3 | music: Let Her Go

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1023
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Rebekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah szobája   Rebekah szobája Icon_minitimeHétf. Nov. 03, 2014 1:34 pm



Rebekah & Klaus




K ip-kop. Ütemesen felváltva egyik lábamat ütve a másik után a nyikorgó fapadlón, egészen különleges dallamot játszom az éjszakába, amely a messziről jövő zenei siklással párosulva, furcsa, szomorú és kegyetlen zenei hangzást ad a sötétségbe boruló szobának, melynek falai között nyugodtan várakozva ücsörgök húgom ágyának szélén, melyet valami bársonyos simaságú anyaggal fedtek le. Körös körben csak a csend és a sötét árnyalatok játszanak, olykor a résnyire nyitva hagyott ablakon beszökő ezüstös Hold fénye cikázik a falakon árnyjátékot űzve a berendezett bútorokkal, szemeim pedig egyre siklik utánuk, ahogy néha egy - egy kirajzolódó kép láttán mosoly kúszik arcom vonásaiba, majdan pár elvesző perc után lehajtom a fejem és a padlóba süllyesztem pillantásaim, mely úgy nyeli el, akár az óceán egy apó kavicsot. Ha nem volna ily késő az idő, ha nem volna ily hűvös a szellő és ha nem volna ily szikrázó a hangulat, talán magam is derűsebben érkezhettem volna látogatóba egyetlen húgomhoz, de a jelenlegi helyzet minden várakozást felül múlva, meglepetésként szúrt mellkasba engem, mely talán térdre kellett volna, hogy rogyasszon, azonban személyemet tekintve, csak a villogó hibrid tekintetem csillogását idézte elő, melynek egyértelmű következménye volt düh, vér, halál, bosszú. Az elmúlt időszakban a városban eluralkodott a káosz, melynek egészen magas százalékában én is részt vállaltam, kicsit sem törődve azzal, hogy lebuktatom fajtámat gyilkoltam fényes nappal embertömegek előtt, pusztítottam éjszakába menően családokat, égettem karóra felhúzott álnok ellenségeket. De a legnagyobb ellenség még szabadon sétálgat a város határain belül, azonban a mai éjszakán, ha hazatér közül egy, meggyengítve közös összefogásuk erős páncélzatát, utat török a falakon keresztül, míg húgom látványosan hosszú időre fog a már újonnan beszerzett szebb és kényelmesebb koporsójában szenderegni. És hogy kifogásolnivalója se legyen, még a tőrjét és lecsiszoltattam, bárki láthatja, hogy én magam vagyok a kedvesebb és odaadóbb testvér.
- Rebekah, Rebekah, annyira szerettem volna, ha másképp alakul. - húzom elő óvatosan a tőrt a kabátom belső zsebéből, majd végigsimítok a felületén, ahol játékosan megcsillan az éjjeli fény. - De te tehetsz róla, mert megint engedetlen voltál, viszont ne aggódj húgom, betartjuk, amit egymásnak fogadtunk. - mosolyodom el gonoszan, szemeimben az őrület színe vegyül, ahogy karakteres hangommal felverem a mai estén teljsen üres villát. - Örökkön örökké együtt leszünk, én itt, te pedig a koporsóban. - nézek a tőrre, majd lassú mozdulattal visszacsúsztatom az öltözékem alá és várakozom, hogy színpadra lépjen a mai este másik főszereplője.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Rebekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah szobája   Rebekah szobája Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 8:52 am

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Rebekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah szobája   Rebekah szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rebekah szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rebekah szobája
» Rebekah Mikaelson
» Rebekah & Kol - Időugrás előtt (2014)
» Rebekah & Stefan - Időugrás előtt (2014)
» Liv szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Lakónegyed :: Mikaelson birtok-