Asztalok - Page 2



 

Megosztás
 

 Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Asztalok    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok    - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 8:32 pm


Tatia &Patricia
Ohh  shit!

A fejem megfájdult, olyan volt, mintha szét akarna hasadni, csak bízom benne, hogy nem a nővéremmel van gond. Igen, megérzem, ha történik vele, így hamar el kell, jussak a mosdóba. Túl hamar és túl gyorsan is mentem ahhoz, hogy észrevegyem, valaki van még oda bent.
Így jár, aki félig a táskájába bújva keresi az átkozott telefont, hogy megérdeklődje a testvére hol létét.
Igen, sokszor még nem voltunk külön, főleg nem hosszabb ideig.
A lány egészen jól fogadta.
-Fontos telefon, eléggé sürgős, hívd belső vészcsengőnek. – mutogattam összevissza a fejem felet, mintha épp el akarnám magyarázni, milyen érzések kavarodnak bennem. Bár ezt csak az érzi, akinek van egy ikertestvére, és már látta magát meghalni… Ó, igen, a nővéremet már kellet visszahoznom a túlvilágról, igaz majdnem én is oda vesztem, de még is csak a nővérem.
Egészen intelligensnek tűnt és könnyed mozdulatai voltak, amolyan én vagyok a suli menő csaja, akiért epekednek a férfiak és mindenki őt akarná megkapni.
Mikor megfordultam, hogy a tükörhöz lépjek, megcsapta az orromat a rezes, bűzös szag. Vér! Nem is tévedtem akkorát. Lepillantottam és a földön volt egy hatalmas vérfolt.
Nem hiszem el, hogy egyedül kell belebotlanom egy vámpírba.  Remélem, tévedek és csak egy gyilkosságba futottam bele. Nem akarok most, már most balhéba keveredni. Elraktam a telefonomat és a táskámat a vállamra vettem.
-Ne bánts. - fordultam felé és próbáltam leplezni, hogy megrémültem és a gyomrom összeszűkült, a levegő is nehézkesen jutott el a tüdőmbe.  Mondjuk nem is bántam, hányingerem van a vértől és szédülök is. Tényleg, már csak az hiányzik, hogy összeessek és ennél jobban nem is tudnám megkönnyíteni a dolgát. Kiszolgáltatásból ötös.
Nem mozdultam, nem akartam, hogy azt érezze bántani, akarom, és próbálom leplezni, hogy nem egy egyszeri mezei emberbe futott, mint az áldozata. Nem akarom, hogy valami hülyeségre akarjon rávenni, amivel megöletem magam. Most áldom az eget, hogy nincs itt Petra, akkor nagy bajba lennék, iker boszorkányoknál kevés erősebb.



©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Asztalok    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok    - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 7:44 pm

The little witch and the bloody vampire

Jogosan merül fel bennetek a kérdés, hogy még is mi keresni valója van egy magamfajtának egy ilyen helyen? Nos, erre a válasz még nekem sem egészen tiszta, de azt hiszem az éhségem vezetett ide. Éhség… gondolom, mindnyájan sejtitek, hogy mire is fájhat a fogam. Elhihetitek, nem a híres húslevest szeretném kipróbálni. Bár nem tagadom, remek íze van, azonban van valami, ami nekem egy kiadós tál levesnél is jobban oltja szomjam és csillapítja éhségem. Kitaláltátok már mi az?
Magam előtt tolva a lányt lépek be a mosdó ajtaján, amint be is zárok magunk után. Ez a kis szőke libuska nem volt elég gyors, hogy időben lelépjen, míg még megmenthette volna az életét. Így azonban, egyenesen belesétált a csapdámba, nekem pedig eszem ágában sincs életben hagyni. Keményen lököm a szöszit a falhoz, korábban már megigéztem, így egy hangot sem ad ki a drága. Kár, élvezni szoktam, ahogy könyörögnek és sikítoznak. Így viszont szánalmasnak tűnik az egész jelenet. Pusztán a nézésével szeretne rávenni arra, hogy ugyan már könyörüljek meg rajta. Hát nem édes? Kár, hogy engem az ilyesmi nem igazán tud meghatni és nem is érdekel.
Vállainál szorítom a szöszit a falnak, borotvaéles fogaimat pedig a nyakába mélyesztem. Élvezem, ahogy a bódító, meleg, vörös lé lecsurog a torkomon. Minden cseppje egy falat mennyország az olyanok számára, mint én, akik naphosszat csak a poklok poklát járják meg. Percek telnek el, míg a lány élettelen testét eleresztem, az pedig a földre csuklik, akár egy rongybaba. Elégedett vigyor terül el arcomon, ahogy lenézek a hullára, majd a mosdókagylóhoz lépve megmosom arcomat, eltüntetve róla a vér minden nyomát. Szárazra törlöm arcomat, majd megigazgatom a hajamat és a ruhám. Elégedett vagyok külsőmmel, ahogy az uzsival is. A szöszinek amúgy sem lett volna valami nagy durranás az élete, egy plázába való barbie baba volt, így abszolút nem kár érte.
Egy utolsó pillantást vetek a tükörbe, mielőtt a halott szőkeséghez lépnék és felkapva őt, beültetem az egyik vécéfülkébe. Aztán becsukva rá az ajtót már meg is indulok kifelé. Éppen csak elfordítom a zárat az ajtón, mikor az kivágódik, egyenesen nekem. Nem mondom, teljesen megfeledkeztem róla, hogy egy nyilvános helyen vagyok. Meglepve pislogok az érkezőre.
- Hűha, de sürgős lehet. – viccelődöm. Végig mérem a lányt és rá kell eszmélnem, hogy bizony van benne valami elbűvölő, valami figyelemfelkeltő. – Semmi gond. – mosolygok rá.  Hátrébb lépek az ajtóból, hogy be tudjon jönni, de csak utólag jut eszembe, hogy talán nem kellett volna. A padlóról nem tüntettem el a lány vérét és egész ez idáig nem is jutott az eszembe. Most viszont, ez és maga a hulla a fülkében bazi nagy gondot okozhat még.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Asztalok    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok    - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 2:31 pm


Tatia &Patricia
I'm so  sorry!

- Hello Mystic Falls! – kiáltottam el magam, az üdvözöljük táblánál, mikor az autóm hangos motorzúgással tovább is ment. Úgy döntöttünk, hogy én ma költözöm, a tesóm pedig később. Neki vannak lezáratlan ügyei, amit el kell rendeznie, én pedig már szabadultam volna a helytől, bármerre néztem csak azt a mocskot láttam, és a kéjes sóhajai zengtek a fülembe.
A rádiót felhangosítva próbáltam vissza zökkeni oda, ahol épp voltam. Hiszen új város, új élet. Új Trish!  
Először is kell, keressek egy hotelt, ahol majd lakhatom, míg a nővérem is utánam tolja a fenekét. Aztán.. Nem, előbb ennem kell, mert éhen fogok veszni, míg hotelt találok ebbe a kisvárosba.
Ahogy lelassítottam, hogy jobban körül tudjak nézni, valami szokatlan nyugodtság lepte el a testem, ami már nagyon régóta nem volt jellemző rám.
Aztán hirtelen rápillantottam az én általam keresett étteremre, parkoló meglepetésemre volt, hát igen, nem egy nagyváros, szóval nem messze a bejárattól leparkoltam. Megigazítva a sminkem és a hajam ki szálltam. A telefonomat megnéztem, és gyorsan pötyögtem drága ikremnek, hogy minden rendben megérkeztem. Lassan haladtam befelé és helyet is foglaltam az egyik üres asztalnál.
Az emberek lézengtek és meg is bámultak, nem voltam egy szokványos lány, de ha megjön Petra, akkor lesz mit nézni, az fix.
- Egy spagettit kérnék kólával. Hiperszupergyorsan, mert éhen halok. – mosolyodtam el a pincérre, aki felírta a rendelésemet, majd el is tűnt a pult mögött, aztán átsétált a konyhába. Én addig úgy döntöttem meglátogatom a mosdót, hiszen hosszú út van már mögöttem. Mikor kinyitottam az ajtót hirtelen neki csaptam valakinek.
- Ó istenem, ne haragudj, nem akartam, nem láttalak. Fantasztikus bemutatkozás. – hadartam szinte érhetetlenül és figyeltem, hogy nem okoztam-e valami károsodást. Ó, nem tudom említettem-e, de néha úgy érzem, mintha meg lennék átkozva.
- Sajnálom. – vettem egy szusszanásnyi időt, hogy ismét értelmesen bírjak beszélni hozzá.
Szép kezdés, magam részéről. Tényleg.


©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Asztalok    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Asztalok    Asztalok    - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 9:30 am

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Asztalok    - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok    - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Belváros :: Étterem-