Kol szobája



 

Megosztás
 

 Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 5:33 pm


Anubis & Kol

Élvezet játékot űzni bárkivel, hisz oly tudatlanok egyesek, hogy simán, sőt már-már könnyedén belesétálnak a felállított csapdámba. A percek telése sem figyelmezteti őket, hogy csupán játszom velük, hogy mindez csupán egy kósza elszálló pillanat lesz, s nem több. Kedvesen, lágyan, avagy erőszakosan, de a játszma mindig folytatódik, és mindig véget ér valahol.. valahol egészen más milyen pozíció felállásban. Jól esik kiszakadni a hétköznapból, adni a magam egoista énjét, és megjátszani mindenkinek magamat ezen az átokverte földnek nevezett helyen. Ezer év, melyből kevesebb, mint kétszázat élhettem a drága fivérem jóvoltából, de már mára a gyűlöletem semlegessé vált, s legtöbb esetben szeretem önön magamnak megtartani a titkaimat, így tehát mindig annak az oldalára játszok rá, ahol hasznom is származik a dologból, persze mindez mostan nem ilyesfajta játék, hanem másmilyen.. könnyedebb, gyengédebb, szórakoztatóbb, és sokkalta őrültebb, mint azt egyesek hinni mernék, avagy képzelnék.
-Ezt jó tudni.-Jegyzem meg suttogva szavait követően, ahogy már magam is kezdem azt mutatni mennyire oda, s vissza vagyok magamtól. Na jó természetesen szép vagyok, sőt mi több gyönyörű.-Na látod.-Mosolyodom el ördögien, ahogy az tőlem már megszokott egyrészről tekintően.-Akkor remélem eme válasz kellően kielégítő volt a számodra, bár a bátyáimat, ha tehetted ne így keresd fel.. mondjuk Elijah lehet élvezné, de Niklaus az ablakon repítene ki.-Röhögöm el magam, ahogy belegondolok a szituációba.
Játékos csókkal illetem ajkait, ahogy végül egy hirtelen jött mozdulattal megszakítottam. Fokozási értékként nyomtam a csempének egyre inkább, majd egy hirtelen szerű mozdulattal nyomtam a fürdő bejáratának az ajtajához, ahogy végig simítok az oldalán finoman, sőt mi több kínzóan gyengéden. A vágy fokozás egyfajta élvezetes játszma kezdet, ha ez nála bejön egyáltalán..

▼ Note; Csak neked, szívem  cool  ▼ D.N.A. ▼
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimePént. Okt. 31, 2014 1:25 am

Kol & Anubis

"csak beköszönni jöttem!"


Nem gondoltam volna, hogy idáig fogok elmenni, hogy betörök, és még a meztelen testét is megtekinthetem élőben, bár nem mintha lenne róla fotózott példányom, amit bekereteztem és a falamra tettem, amit mindennap megcsodálok, és külön nézegetek ha rossz kedvem van. Nem, nem vagyok mániákus rajongója, bár ő azt hiszi, hiszen teljesen normális ha egy lány akciófilmbeli jelenetet játszik el azért, hogy megnézhesse magának az egyik Mikaelson testvért.. Nem, ez nem normális, de legalább egyedi tett, és leutánozhatatlan, mint én!
- Igen, akkor előbb kerestem volna a társaságod. - jelentettem ki, és tényleg meglepett, hogy a sok história után még egy egészen szexi és vonzó férfi áll meg előttem. - Igazad van, nem kell mindig oda vinni őket. - adtam neki igazat, és néztem szemeibe mélyen. Aligha számítottam arra, hogy így fog reagálni arra, hogy betörtem hozzá, de ahány ház, annyi szokás. Ha csinos a betörő, hát rámozdul. Értem én. - Hogy mi csábított ide? Kíváncsi voltam, hogy egy ősi hogy reagál ha egy nő betör a házába. Megkaptam a választ. - nevettem fel, és ahogy most adódott a szituáció, tényleg megkaptam a válaszom.
Jó volt, ahogy a meleg víz érintette bőröm, és áztatta el teljesen a ruhám, egyaránt a hajam is, de még jobban élveztem a pajkos csókot, amit nyújtott felém, és amit szívesen viszonoztam én is. Mit ne mondjak, jól csókolt, és nem bánom, hogy megtapasztaltam ezt is, bár a közeljövőben úgy sem találkozom vele újra. Nem akarok tőle semmi komolyat, de amíg ő is, és látszólag én is benne vagyok, addig mehet, és majd meglátjuk melyikünk lesz az, aki leáll. Kezem pedig akaratlanul és felsőtestén pihent, és hátamon éreztem a hideg csempét. Kitudja mi lesz még itt ebből, bár lefogadom, hogy Kol forgat valamit a fejében.






remélem elég rövid Very Happy

fogalmam sincs mennyi szót tartalmaz





Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 12:22 pm


Anubis & Kol

Tudom jól, hogy nem a semmiért jött ide.. talán farkas létére kíváncsi volt a New Orleansben élő Mikaelson családra, és egyéb okok miatt idegesíteni jött, de ehelyett az én csapdámba, azaz karjaimba sétált bele. Bár ha nem is a testi adottságaim céljából jött, mégis úgy gondolom jelenleg eléggé őrült felvetés, és igazán szórakoztató jelenség eme témakör. Tetszik, ahogy az előbb még zavarban volt, most pedig hirtelen élvezi a dolgot, s ahogy belesétál az őrültebbnél is őrültebb ötleteimbe az maga a zsenialitás zálogköve. Egy mosollyal illetem a szavakat, amiket mond nekem célzásként, miszerint nem a szexiségem miatt érkezett, de mégis itt van, s ez a lényeg magáért beszél, nem de? Minden egyes lépés fokozással csak előrébb visszük a dolgokat, de nekem koránt sem célom az, amire ő gondolhat.. csupán szórakozom vele, s eme tudatot élvezem, hogy egyre inkább őrültségekbe vezettem bele.. Mit gondolhat egyáltalán? Azt, hogy megtörténik, és egyre nyilvánvalóbb a látszat? Majd mindent lépésenként meglátunk.. nem kell rohanni semerre sem.
-Szóval, ha előbb tudod, hogy ennyire jól nézek ki.. akkor előbb érkezel?-Kérdezem meg pimaszul tőle a dolgot, ahogy egy lágy mosollyal illetem.-Úgy gondoltam egyenlőre nem kell mindent nőt az ágyba vinni..-Nevetem el magam, ahogy szemmel tartom őt. Minden egyes szöveggel, tettel, avagy csak magával egy-egy pillantással előrébb vagyunk, s el sem hiszi, hogy mennyire kínzó lesz ez a játszma még a későbbiekben, de hát lássuk meddig bír elmenni benne.-Dehogy zavar, sőt mi több élvezetes, hogy pont hozzám jöttél.. de mond csak mi csábított valójából téged ide?-Kérdezem meg finoman célzásként egyfajta ravasz mosoly kíséretével fokozva.-Nem gond..-Jegyzem meg, és aztán már csak annyira maradhat ideje, hogy feleszméljen rá, hogy a zuhany alatt vagyunk.. ketten.
Amíg őt eláztatja a meleg víz, én csak egy laza, mégis könnyelmű mozdulattal a hideg csempének nyomom teljességgel, ahogy lágy, mégis játékos csókban részesítem. Bal kezemet a derekára csúsztatom, míg jobb kezemmel meg fogva az ő kezét a csempének nyomva emelem meg a magasba mindkettőnkét, s ha lehet még közelebb kerülök hozzá. Végül áttérek nyakára, s vékony bőre felületére apró, mégis érzéki csókokat nyomok egymást követően, így haladva végig fokozatosan, hogy aztán újra elérve ajkait ajkaimmal súroljam, így részesítve őt végül egy heves csókban.

▼ Note; Csak neked, szívem  cool  ▼ Courtesy Call. ▼
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 12:02 am

Kol & Anubis

"csak beköszönni jöttem!"


A teste miatt betörni? Direkt azért? Valójában nem azért jöttem, nem számítottam rá, hogy zuhanyzik, de így már értem, hogy miért szoktak őrültnek hívni az emberek. Pontosan az ilyen húzásaimért, és úgy tűnik az időzítésem is a legjobb. Egy egoista és nőcsábász pasit akkor lehet legjobb időben megzavarni, amikor épp tusol.
- Nem az épeszű húzásaimról vagyok híres, de akármennyire meglepő, nem a szexiséged miatt jöttem, bár ha tudtam volna róla, előbb megtettem volna a betörést. Igen? Akkor te nem vagy egy könnyelmű lélek. - mondtam már én is az ő példáját követve komolyan, és a derekamon lévő kezére raktam én kezemet is, és egyre kevésbé zavart az ilyesféle közeledése. - Akkor örülök, hogy a hirtelen megjelenésem nem zavar. - mondtam halkan, szinte suttogtam, ahogy puha ajkait éreztem bőrömön, teljesen kirázott a hideg. Nem tétovázik, amint egy nő bemegy a házába, az ki nem jön ameddig, amíg magáévá nem teszi. Talán hiba volt bejönni, talán nem. - Nem, az sajnos otthon maradt. - játszottam el a csalódottat, aki szomorú, hogy nem tudja lemérni a méreteit. A következő pillanatban meg már nem csak a testét éreztem a ruhámon keresztül, hanem már a forró vizet is, mivel úgy gondolta meginvitál egyet zuhanyozni. Ajkait immáron enyéimhez érintette, úgy én is viszonoztam, és érzékien csókoltam őt. A ruhám már csurom víz volt, így egyre jobban tapadt bőrömhöz, és lett egyre átláthatóbb mégis mit takartam el vele, így úgy érzem lassan tényleg ideje lenne megválni tőlük. Isa mégis mit fog szólni, amikor elmesélem neki miket csináltam a fiatalabbik Mikaelsonnal a zuhany alatt..






remélem elég rövid Very Happy

fogalmam sincs mennyi szót tartalmaz





Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 11:39 pm


Anubis & Kol

Pimasz, szemtelen, egoista.. szokták rám mondani, de mindezt persze nem tagadom, hisz világos tény, hogy imádom magam, aztán pedig a nőket. Adandó alkalom jeleként beszél, hogy ez a nő betört hozzám akaratlanul is megcsodálni azt, amim van, azaz a fegyverem. Mi másért is jöhetett volna? Rám nyitotta az ajtót, s irulva-pirulva csodálta ama látvány zálogot, amit nyújtok. Nos ha ő sem zavartatja magát, akkor én sem igazán fogom. Tudom, hogy vágyik rám, és arra, amit könnyen megadhattok neki, de a lassú játszma híve vagyok. Nem szokásom siettetni semmit, meg amúgy sem rohanunk el egy fontos dolog kellős közepéről.
-Tudom jól, hogy nem egy utolsó látvány, de mond csak komolyan képes voltál emiatt elvetemült módon bejönni? Minden bizonnyal égetett a vágy, hogy engem akarj.. de tudod nem szoktam mostanában nőt felszedni. Túl egyszerű..-Mondom elkomolyodva, ahogy a jobb karommal szorosabban ölelem magamhoz a derekánál fogva.-Te másztál be illetlenül, kedves, én csak üdvözöltelek, ha már férfi hiányod van. Persze mindemellett öröm, hogy mint rajongóm eljöttél ez eddig.-Nyomom meg a szavakat célzásként, ahogy egy apró csókot nyomok az állára hangulat fokozásként.-Rendben, akkor egy méret vétel rendel.. hoztál mérőszalagot esetleg?-Ejtek meg egy sejtelmes mosolyt, majd egy hirtelen mozdulattal a zuhany alá suhanok vele, ahol a falnak nyomva egy játékos csókot nyomok az ajkaira. S a játék kínzási része még csak a kezdet..

▼ Note; Anubisomnak sok-sok szeretettel coolSexy and I know it. ▼


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30, 2014 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 10:58 pm

Kol & Anubis

"csak beköszönni jöttem!"


Tettem már furcsa, őrültebbnél őrültebb dolgokat.. Ugrottam már le irgalmatlanul magas helyekről, hajóról a tengerbe, és még azt is tervezem, hogy ejtőernyőzök, de nagy szenvedéssel egy ősi házába, aki éppenséggel tusol, na azt még nem csináltam. Itt az ideje, ahogy mondani szokták, egyszer élünk, de akkor legalább tegyünk meg minden hülyeséget amit eltudunk képzelni, és annyira nem veszélyes. Viszont ez már tényleg sok lehetett neki is, és még nekem is, hogy így benyitottam, bár utólag biztos jót mulatok majd rajta, de most nagyon ég az arcom miatta, és a látványba is belepirulok, éppen ezért is figyelek mindenhova, kivéve rá.
- Őszintén? - nézek rá miután feltette első kérdését, és csak a szemeibe néztem. - Igen, nem egy utolsó látvány.. - vallottam be, mivel azt sem tudja ki vagyok, és mivel elmegyek majd a városból, nem is fog rám emlékezni, így legalább növeljük egy kicsit a már így is eget verő egoizmusát. Következő kérdése pedig egyenesen lesokkolt már, még az utána lévő mozdulata. Éreztem ruhámon keresztül minden testrészét, és azt is, amit nem akartam, de még az is külön zavart, hogy csurom víz leszek. - Te így szoktad fogadni a vendégeket? Bár engem nem hívtál, kezdem azt érezni mégis örülsz, hogy benéztem. - suttogom a fülébe, majd játékos mosolyt varázsoltam arcomra, és hangomból egyre jobban lehet érezni, hogy élvezem a helyzetet. - Amúgy a kérdésedre nem adtam választ.. Nem azért jöttem, de akár vehetünk méretet is. - nevettem el magam, és oldottam a poénkodással a feszültséget, mivel eléggé zavarban voltam pár perccel ezelőtt, most pedig nem. Inkább nem is panaszkodom a vizes ruháim miatt, mert ha említeném, szerintem már nem is lenne rajtam, így még egy darabig nem hisztizem miattuk.






remélem elég rövid Very Happy

fogalmam sincs mennyi szót tartalmaz





Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 10:27 pm


Anubis & Kol

Az emberek már fájdalmasan szánalmasak, amiket összebírnak hordani érveknek csak azért, hogy éljenek.. attól már az eszem megáll, de komolyan. Ahogy megölném azzal áll elő hirtelen, hogy gyereke, szerelme, és családja van, s ez kit érdekel, de komolyan? Egy épp eszű normális áldozat sem létezik ezen a földön? Mindenki ennyire őrült lenne talán? Nekem is meghaltak; testvérek, rokonok, s szülők, mégsem játszom a hattyúk halálának a dalát. Beletörődtem, elfogadtam, s túlléptem rajta, szóval ők is meg lesznek majd, hisz ez ennyire egyszerű. Felsóhajtok, ahogy végig tekintek magamon, ezáltal pedig a ruházatomon, amelyet csupa vér borít be mindenhol, így festve vérvörösre az összhatást. Egy laza mozdulattal sétálok fel végül az emeletre, és ott is a szobámba, ahol már el is kezdek vetkőzni. Szépen leveszem a pólót magamról, ahogy belépek a fürdőbe. Megnyitom a csapot a zuhanyzóban, hogy a víz szabad utat kaphasson, miközben kikészítek magamnak oldalra egy törölközőt. Végezettül pedig minden ruhadarabot leszedek magamról, így meztelenül beállok a zuhany alá. Jól esik a bőrömnek a meleg víz érintése, sőt kifejezetten élvezem. A vér lassan lemosódik rólam, ahogy tisztává válok ezzel egyaránt. Belefeledkezem mindezen folyamatba, miközben a gondolataim semlegessé, én magam pedig üressé válok. Nem létezik számomra semmi, csak én, és a víz. Így ha bármi történne, ami zajnak számítana azt meg se hallom, sőt nem is igazán foglalkoztat, hisz jelenleg tusolok. Én se szoktam senkit eközben zavarni, akkor velem se tegyék ezt. Miközben ennyire jól érzem magam, s az idill is csak néhány percnek mondható mindeddig, akkor az annyiban is marad rögtön, mert egy éles ajtó nyitás hallatszik a hátam mögül. Egy rögtönzött mozdulattal fordulok meg az irányba, ahogy egy nőt pillantok meg, aki számomra teljesen ismeretlen. Soha életemben nem láttam még, akkor hogyan kerül a házamba, s miért zavar meg pont most? De hát egye fene, ha kíváncsi volt a testi adottságaimra, akkor tessék.
-Szia, kedvesem!-Mondom egy kaján vigyorral a képemen, ahogy figyelni kezdem őt. Jelenleg a plafont nézi, de ez úgy se sokáig lesz így.-Mindig is élveztem a játszmát, az őrült ötleteket, de hogy ennyire elvetemült legyen valaki a meztelen testemért, nos azt még nem éltem meg. De mond csak.. hogy tetszik a látvány?-Kérdezem meg vigyorogva, ahogy kilépek a zuhany alól, és szemtelen módon pontosan elé sétálok.-Esetleg méretet jöttél venni?-Kérdem ékesen felszólalva, ahogy magamhoz rántom, így a csupasz testem a ruhájának tapad.. nem beszélve a férfiasságomról. Lássuk meddig megy el a játszmában..

 
▼ Note; Anubisomnak sok-sok szeretettel  cool  ▼ Sexy and I know it. ▼


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30, 2014 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 8:08 pm

Kol & Anubis

"csak beköszönni jöttem!"


Még nem voltam ebben a városban, de örülök, hogy most ide látogattunk, mert megnézhetek pár dolgot. Egyben megnézegethetem az ősi családot, akik ebben a városban élik meg mindennapjukat, és egyben Isa is itt van, ha a pletykák nem hazudnak, hibridként. Szegény lány, én nagyon sajnálom, egész nap azt az embert szolgálni.. Isa csinos is volt mindig, elképzelem Klaus-ról, hogy néha beindul a fantáziája tőle.
Ámbár Klausnak van egy pár testvére, közte Kol is, aki sejtéseim szerint itt lakik, és nagyon magasan hordja az orrát. Nézzünk körbe nála? Semmi akadálya! Mégis mi lenne? Nem hinném, hogy kidob onnan, és örülni is fog a társaságomnak valamilyen szinten. Mindenki szokott nekem örülni, szóval nem lesz gondom vele. Csak az ajtó biztos nincs nyitva, sőt a kapun sem tudok átjutni..
Edzett vagyok, így kicsit nehezen, de sikerült átmásznom a kerítésen, és a kertben találtam magam. Van egy nyitott ablak.. Ó, szellőztet a drága, de aranyos. Bár az is megeshet, hogy azt várja, hogy egy őrült bemásszon az ablakon, aki most én leszek, de magasan van az ablak. Bár van egy fa, amire ha felmászok, simán bejutok hozzá. Fára mászás? Gyerekjáték.
Pár perc múlva fent is voltam az ablaknál, de az ág eléggé vékony volt, így a súlyom alatt eltört, és majdnem estem egy kicsit, bár reflexemnek hála megkapaszkodtam a párkányban. Milyen látványt nyújthatok.. Mint valami idióta betörő. Legalább símaszkot vettem volna fel! Normálisan és hang nélkül akartam beszökni, de nem voltam szerencsés ma, és az ablakból leestem a földre, csak egy puffanás hallatódott. Remélem nem vesz még észre, bár ha fülem nem csal, épp zuhanyzik. Ahogy felnézek, már látok is pár tükröt. Igazak a pletykák, tényleg szereti önmagát. Kis bájgúnár.
Gyorsan néztem körbe a szobában, de inkább lepjük meg a zuhany alatt. Kinyitottam az ajtót, ahonnan jött a víz hangja, és belépkedtem oda, majd első benyomásom Kol-ról az lett, hogy teljesen meztelen, itt van előttem, és talán rossz ötlet volt ilyenkor bemennem, megvárhattam volna kint mikor végez.
- Csak köszönni jöttem. - mentegetőztem egyből, de köszönni pont elfelejtettem. - Szia! - mondtam zavartan, és hirtelen a plafon sokkal érdekesebb lett, azaz csak azt bámultam.






remélem elég rövid Very Happy

fogalmam sincs mennyi szót tartalmaz





Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 10:42 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Kol szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája   Kol szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liv szobája
» Rebekah szobája
» Elena szobája
» Jeremy szobája
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Lakónegyed :: Kol háza-